fbpx
';
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Popis projektu
Skandinávský styl, venkovský vzhled kuchyně a kocour, to jsou hlavní požadavky tohoto zadání. Návrh interiéru hlavního obytného prostoru v rekonstruovaném rodinném domě ve Volyni.
Zapracování nejdůležitějších požadavků se snad povedlo a všichni uživatelé domu budou spokojeni. Do nově vytvořeného obývacího pokoje propojeného s kuchyní a chodbou bylo nutné zapracovat řadu prvků různorodých funkcí, jako například akvárium, pracovní stůl, odpočinkové prostory pro investory a jejich zvířecího mazlíčka a v neposlední řadě místo pro sbírku LP desek s gramofonem a mixážním pultem. Jedním z prvků je pracovní kout nenarušující vzhled celého prostoru. Investor se rozhodl investovat do kvalitního designového křesla Ton Merano. Pánem domácnosti je zde jednoznačně kocour, pro kterého se vymýšlely různé atraktivní prvky, jako například policové prolézačky doplněné o škrabadla, místo na takzvanou kočičí trávu a hlavně jsou umístěna tak, aby měl zvířecí kamarád přehled o veškerém dění. U krbu se nachází místo na sezení a čtení knih, horní část opět patří kocourovi. 
Vstupní část do místnosti je věnována hudbě. Jednotícím prvkem jednotlivých částí interiéru jsou dřevěné prvky. Kuchyňská linka je navržena do tvaru U, na který navazuje stůl. Ani zde se na kocoura nezapomíná a je tu navržena i skříňka pro jeho jídlo. Převážná část nábytku bude vyráběna na míru. Díky progresivním investorům byla věnována pozornost i topným tělesům a budou použity radiátory moderního vzhledu.
 
Architektonická studie. Rozkreslení pro výrobu atypických prvků. Červenec 2018.